نحوه ارسال کالا

ما میدانیم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را درک کرده و در روش ارسال کالای خریداری شده توسط شما اعمال می­کنیم. مجموعه آی ­تی آیتم بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق­ العاده را برای شما تضمین میکند.

ارسال به روش­های زیر انجام می­شود:

الف) ساکنین تهران:

برای کلیه خریدهای بالای 200 هزار تومان در نواحی پر رفت و آمد تهران ارسال به صورت رایگان خواهد بود و در صورتیکه محل تحویل کالا خارج از محدوده حمل رایگان در تهران باشد طی تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد.

ارسال کالا به از طریق پیک بوده و در اولین روز کاری در محل تحویل داده خواهد شد. و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و پرداخت به عهده مشتری است. (البته مشتریانی که تمایل دارند می­توانند بعد از هماهنگی با فروشگاه آی تی آیتم واقع در مجتمع کامپیوتری پایتخت حضورا مراجعه نموده و کالای خود را تحویل بگیرند.)

واحد خدمات مشتریان آی­تی آیتم٬ قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی جزئیات ارسال با شما تماس خواهند گرفت.

ب) هموطنان شهرستانی:

ارسال سفارش­هایی که خارج از محدوده تهران باشند، از طریق پست و تیپاکس صورت می­پذیرد. زمان تحویل سفارش بسته به محدوده جغرافیایی تقریبا ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری زمان در بر خواهد داشت.

ارسال شهرستان رایگان نبوده و هزینه ی آن پس از محاسبه از مشتری اخذ میگردد.

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی می­باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند.

سفارش­هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند٬ در منزل تحویل داده می­شوند و تیپاکس برای رساندن آن­ها هزینه اضافی دریافت نمی­کند.

مشتریانی که آدرس­شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد٬ می­توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام نمایند.