نحوه ارسال کالا

ما میدانیم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را درک کرده و در روش ارسال کالای خریداری شده توسط شما اعمال می­کنیم. مجموعه آی ­تی آیتم بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق­ العاده را برای شما تضمین میکند.

ارسال به روش های زیر انجام میشود:

الف) ساکنین تهران:

هزینه ارسال در کالاهای خارج از برند اپل، با هماهنگی با مشتری اعلام میگردد و ممکن است رایگان و یا هزینه داشته باشد.

برای کلیه سبد خرید های کالای اپل در نواحی پر رفت و آمد تهران ارسال به صورت رایگان خواهد بود و در صورتیکه محل تحویل کالا خارج از محدوده حمل رایگان در تهران باشد طی تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد.

ارسال کالا از طریق پیک بوده و در صورت ثبت سفارش قبل از ساعت 18 در همان روز کاری، تحویل داده خواهد شد. و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و پرداخت به عهده مشتری است. (البته مشتریانی که تمایل دارند می توانند بعد از هماهنگی با فروشگاه آی تی آیتم واقع در مجتمع کامپیوتری پایتخت حضورا مراجعه نموده و کالای خود را تحویل بگیرند.)

واحد خدمات مشتریان آیتی آیتم٬ قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی جزئیات ارسال با شما تماس خواهند گرفت.

ب) هموطنان شهرستانی:

ارسال سفارشهایی که خارج از محدوده تهران باشند، از طریق پست ، تیپاکس و یا کالارسان صورت میپذیرد. زمان تحویل سفارش بسته به محدوده جغرافیایی تقریبا ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری زمان در بر خواهد داشت.

ارسال شهرستان رایگان نبوده و هزینه ی آن پس از محاسبه از مشتری اخذ میگردد.

ارسال سفارش های ثبت شده در روز های کاری به غیر از پنج شنبه ها تا قبل از ساعت 5 عصر و پنج شنبه ها تا ساعت 11 صبح، در همان روز انجام می پذیرد و سفارش های ثبت شده بعد از ساعات ذکر شده در روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی میباشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند.

سفارشهایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند٬ در منزل تحویل داده میشوند و شرکت ارسال کننده برای رساندن آنها هزینه اضافی دریافت نمیکند.

مشتریانی که آدرسشان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد٬ می توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام نمایند.