ارسال

ارسال سفارشات در فروشگاه آی تی آیتم به شرح زیر می باشد. 

ارسال رایگان

سفارشات پرداخت در هنگام تحویل کالا شامل ارسال رایگان نمی باشد و هزینه ی پیک تماما از مشتری دریافت میگردد.

ارسال سفارشاتی که مربوط به محصولات اپل (apple) و قیمت نهایی سفارش بالای پنج میلیون تومان باشد شامل ارسال رایگان خواهد بود.

ارسال لوازم جانبی مانند ایرپادز، اپل پنسل و ... رایگان نیست و شامل هزینه خواهد بود.

ارسال رایگان سفارشات تهران فقط در مناطق 1 الی 14 میسر می باشد و در مناطق دیگر هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.

سفارشاتی که با توجه به شرایط کالای سفارش داده شده شامل ارسال رایگان باشد در مرحله نهایی خرید با عنوان ارسال رایگان نمایش داده خواهد شد. 

در صورتی که نیاز است تا از رایگان بودن ارسال یک کالا، قبل از خرید و یا ثبت نام در سایت مطلع شوید، لطفا با پشتیبانی آنلاین فروشگاه و یا با تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

ارسال تهران

ارسال سفارشات در شهر تهران بسته به حجم سفارشات فروشگاه در انتهای همان روز کاری و یا روز کاری بعد ارسال خواهد شد. در صورتی که نیاز به دریافت سریع سفارش خود دارید می توانید با پرداخت هزینه ی ارسال از گزینه ارسال سریع تهران استفاده کنید.

در صورت موجود بودن کالا در انبار مرکزی فروشگاه، ارسال سفارشات تهران بنا به در خواست شما می تواند در روز های جمعه نیز صورت پذیرد.

محدوده هایی از شهر تهران که نسبت به فروشگاه فاصله زیادی داشته باشند (دریاچه چیتگر، شهر ری و ...) و هزینه ارسال کالا تا مقصد بیشتر از هزینه عادی و رایج در شهر تهران باشد، با هماهنگی و اطلاع رسانی با مشتریان محترم، مازاد هزینه ارسال از مشتریان محترم دریافت خواهد شد.

ارسال سایر استان ها

ارسال سفارشات خارج از شهر تهران از طریق پست و یا شرکت یارباکس انجام خواهد شد. مدت زمان ارسال کالا در روش های ارسالی فروشگاه برای سایر استان ها، بین یک الی سه روز کاری می باشد.

ارسال سفارشات از تاریخ 25 اسفند لغایت 15 فروردین به سایر استان ها صورت نمیپذیرد و در صورتی که سفارش خود را در این بازه زمانی ثبت فرمایید وجه شما در صورت در خواست شما بازگردانده خواهد شد و یا ارسال سفارش پس از تاریخ ذکر شده صورت خواهد پذیرفت.

در صورتی که درخواست ارسال سفارش خارج از شیوه های رایج فروشگاه را دارید لطفا با بخش ارسال و یا پشتیبانی فروش در سایت هماهنگی های لازم را انجام دهید. 

فروشگاه آی تی آیتم هیچ گونه تعهدی در قبال ارسال کالا خارج از موارد ذکر شده را نمیپذیرد و تمامی عواقب و صدمات ناشی از ارسال کالا به جز شیوه های مورد تایید و استاندارد فروشگاه بر عهده ی شما مشتری محترم خواهد بود.

تاخیر و یا عقب افتادن ارسال

ارسال سفارشات در روز های تعطیل و یا خارج از ساعت های ذکر شده صورت نمی پذیرد و به روز کاری غیر تعطیل موکول خواهد شد.

در صورت تغییرات شدید جوی و آب و هوایی و یا شرایط خاص کشور ارسال کالا ممکن است با تاخیر صورت پذیرد که توسط فروشگاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم