آیین نامه خرید از فروشگاه آی تی آیتم

- در هنگام خرید، خریدار موظف است نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نماید، مشخصات حساب کاربری شامل نام، نام خانوادگی و سایر مولفه ها می بایست با کارت بانکی مورد استفاده برای خرید کاملا یکسان باشد، به بیان دیگر خریدار نمی تواند از کارت بانکی فرد دیگر، اعم از اعضای خانواده، بستگان، دوستان و آشنایان خود اقدام به پرداخت نماید. پس از پرداخت آنلاین بنا به الزامات پلیس فتا، خریدار می بایست تصویر کارت ملی مربوط به پرداخت کننده را برای فروشگاه ارسال نماید، در صورت امتناع خریدار از ارسال کارت ملی، سفارش لغو و وجه دریافتی به حساب پرداخت کننده، مسترد میگردد.

- در صورتی که پس از ثبت سفارش، مشتری به تماس های فروشگاه برای دریافت اطلاعات مورد نیاز و یا هماهنگی ارسال پاسخ ندهد، سفارش پس از 3 تماس ثبت شده لغو میگردد. تمامی تماس ها به صورت مستندات قانونی در فروشگاه آی تی آیتم ثبت میگردد.

- در صورتی که سفارش توسط خریدار لغو گردد و پرداخت سفارش به صورت آنلاین انجام شده باشد، فروشگاه آی تی آیتم مبلغ را ظرف 48 ساعت کاری، فقط به حسابی که پرداخت توسط آن صورت گرفته است، واریز می نماید.

- برخی از شرکت های گارانتی کننده برای بیمه کردن یک کالا، آن را در فرایند بررسی کیفیت و سلامت از حالت پلمپ خارج کرده و مورد تست و بررسی قرار می دهند. اگر کالایی را با بیمه و یا ضمانت های دارای بیمه خریداری میکنید لطفا از پشتیبانی در این مورد اطلاعات لازم را کسب فرمایید.

- با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمانبر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است در هنگام خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد.لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را در این رابطه اخذ و سپس در مورد خرید تصمیم گیری نماید.

- سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.

- در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و ... و هر حادثه ای که جلوگیزی از وقوع آن در اختیار آی تی آیتم نباشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده آی تی آیتم نخواهد بود.

- در شرایطی که نوسان قیمت شدیدی به واسطه تغییرات قیمت ارز وجود داشته باشد، مشتری موظف است قیمت نهایی را حتما به صورت تلفنی و یا از طریق پشتیبانی فروشگاه استعلام نماید، در صورت ایجاد سفارش بدون هماهنگی فروشگاه آی تی آیتم سفارش را لغو و هزینه پرداخت شده را عودت می نماید.

- فروشگاه آی تی آیتم هیچ گونه مسئولیتی در قبال نوسان قیمت کالا ندارد، به علت نوسانات شدید ارز و شرایط خاص در بسیاری از موارد ممکن است یک کالا افزایش یا کاهش قیمت شدیدی داشته باشد (مثلا قیمت بالای یک محصول جدید و تازه معرفی شده در هنگام ورود به بازار که معمولا به سرعت افت خواهد کرد)، لذا کارشناسان فروش به هیچ عنوان به شما پیشنهاد خرید یا عدم خرید یک محصول در بازه ی زمانی مشخص را نخواهند داد. ثبت سفارش و دریافت کالا به منزله تحقیق کامل و تصمیم مشتری در رابطه با قیمت و کیفیت محصول می باشد، لذا خواهشمنیدم قبل از تصمیم به خرید یک محصول از نوسان قیمت محصول و شرایط بازار اطلاعات کافی را کسب نمایید.

- ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که آن کالا موجودی کافی نداشته باشد.در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و مجموعه آی تی آیتم هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.

- با توجه به سیاست مجموعه آی تی آیتم در راستای توزیع کالا به صورت مستقیم برای مصرف کننده، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است مجموعه آی تی آیتم می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید.

- استرداد وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد.

- کالاهایی که به صورت باندل(کالاهایی که به همراه کالاهای دیگر بایستی سفارش گذاری شوند)،در سایت قرار داده می شوند، قابل فروش به صورت غیرباندل یا تکی نمی باشند. در صورت خرید مشتری به صورت تکی، وجه پرداخت شده به حساب ایشان واریز خواهد شد.

- در صورت مشاهده هر گونه مغایرت فیزیکی و مشخصات فنی، مشتری بایستی ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸ به پشتیبانی آنلاین آی تی آیتم اطلاع دهد.در صورتی که این مغایرت از روی جعبه (رنگ، مشخصات فنی) قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ باشد(در صورت استفاده از آفر ویژه تست قبل از ارسال کالا، به هیچ عنوان نباید از کالا استفاده شود).

- آی تی آیتم اصلی بودن کالاهای ارائه شده را ضمانت می‌نماید. در صورتی که کالا اصل نباشد با کلمه «طرح» یا «غیر اصلی» در نام کالا مشخص می‌شود. بدیهی‌ست مقوله گارانتی متفاوت از ضمانت اصالت می‌باشد و کالاهایی نظیر سی پی پو های اینتل با فن و بدون فن وجود دارند که با وجود دارا بودن اصالت و کیفیت، فاقد گارانتی هستند.

- خطای انسانی در هنگام وارد کردن اطلاعات و جزئیات یک محصول در فروشگاه اینترنتی اجتناب ناپذیر است، اطلاعات ارائه شده در مورد یک محصول در اکثر مواقع مورد بررسی دقیق و چند باره قرار گرفته و صحیح و بدون ایراد است اما در پاره ای از موارد ممکن است اطلاعات مربوط به یک کالا در فروشگاه ما صحیح نباشد، از این رو خواهشمند است در صورت مغایرت اطلاعات مراتب را به واحد پشتیانی فروشگاه اطلاع دهید و همواره در هنگام تصمیم گیری برای خرید یک محصول وبسایت سازنده ی کالا را مرجع اصلی کسب اطلاعات در نظر بگیرید.

- طبق قوانین جامع تجارت الکترونیک، فروشگاه آی تی آیتم این حق را برای خود محفوظ میدارد که تحت هر شرایط غیرقابل پیش بینی و یا خطای انسانی، سفارش را لغو و در مدت زمان کمتر از 24 ساعت نسبت به استرداد وجه مشتری اقدام نماید.(در صورت پرداخت آنلاین)

شرایط بازپس فرستادن کالا:

- چنانچه کالا در مدت زمان ۷ روز پس از تحویل، دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا(نصب و راه اندازی،تنظیمات، نگهداری و استفاده غیر متداول و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا، قید شده است) رخ نداده باشد، مشتری میتواند کالا را با هماهنگی بخش پشتیبانی آی تی آیتم و با در نظر گرفتن شرایط زیر باز پس فرستد.در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نمایید.لازم به ذکر است گوشی های ایرپادز اپل به دلیل عدم وجود شماره سریال جهت شناسایی آنها و همچنین قطعاتی نظیر مادربرد، هارد و ... که بر روی سیستم اسمبل شده باشند(پیچ شده باشند)،شامل ۷ روز مهلت تست و تعویض نمی شوند.

  • کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی و سوختگی باشد.
  • کالا درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن به همراه فاکتور و کارت گارانتی (در صورت وجود) ، برای مجموعه آی تی آیتم ارسال شود.
  • مورد یا اشکال مشاهده شده بر روی کاغذ به صورت شفاف و خوانا درج و همراه با امضا در کارتن کالا ارسال گردد.
  • هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

- مشتری از خرید منصرف شده باشد. در این حالت تا زمانی که بسته ارسالی از فروشگاه خارج نشده یا کالا به دست مشتری نرسیده باشد، یعنی مشتری کالا را از پست تحویل نگرفته باشد، در هر شرایطی میتواند کالا را مرجوع کند(چه کالا تست شده و چه تست نشده باشد). بدیهی است هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

- چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی،مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی و ... باشد، مشتری می تواند بسته را تحویل نگرفته و با پشتیبانی آی تی آیتم موضوع را در میان بگذارد. تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد. 

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم